S.Dariaus ir S.Girėno sporto centras gegužės 30 dieną į stadioną sukvietė futbolo mėgėjus iš visos Lietuvos.

STIHL futbolo turnyre dalyvavo 25 komandos iš įvairių Lietuvos miestų:

Kauno, Panevėžio, Visagino, Rokiškio, Kaišiadorių, Alytaus. Varžybos buvo vykdomos šešiose amžiaus grupėse.

Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Kiekvienoje amžiaus grupėje rėmėjų prizais apdovanoti: geriausias gynėjas, puolėjas ir vartininkas. Apdovanojimus įsteigė STIHL futbolo akademija ir jos pagrindiniai rėmėjai www.eginalas.lt.

2004-2003m. amžiaus grupėje nugalėjo komanda iš Kauno ,,Tauras“, II vietą iškovojo taipogi kauniečių komanda ,,Greitosios pėdutės“, III-osios vietos apdovanojimai atiteko komandai ,,Ąžuolas“ iš Kauno, IV-oje vietoje komanda ,,Spyris“ iš Kauno. Geriausiu puolėju šioje amžiaus grupėje tapo Keliuotis Domas (komanda ,,Tauras“), geriausiu vartininku pripažintas ,,Spyrio“ komandos vartininkas Gvidas Liaudminas, o geriausiu gynėju – Martynas Motiejūnas (,,Greitosios pėdutės“).

2001-2002m. grupėje I vieta atiteko komandai iš Rokiškio – FK ,,Tornado“, II-oji – ,,Tauras1“ iš Kauno, III-iosios vietos nugalėtojai – komanda iš Visagino ,,Visaginietis“. IV-oje vietoje liko komanda ,,Ąžuolas“, o V-ieji – ,,Tauras II“ iš Kauno. Geriausiu puolėju pripažintas Modestas Baltrūnas iš,,Tornado“ (Rokiškis), geriausiu vartininku – Ignas Stelmokas (komanda ,,Tauras“), geriausio gynėjo apdovanojimai atiteko Artiom Pysin iš Visagino.

1998-1995m. amžiaus grupėje nepralenkiama buvo komanda ,,Kaišiadorių KKSC“, II-ieji – kauniečiai ,,KJG plius“, III-ioje vietoje ,,FC laisvalaikis“ iš Kauno, IV-oje ,,Kandys“ iš Kauno, V-oje vietoje liko ,,Kauno NTI-PN“. Geriausiu puolėju pripažintas Aivaras Tvarijonas iš Kaišiadorių, Karoliui Gronskui atiteko geriausio gynėjo apdovanojimai, o Rokas Keršys pripažintas geriausiu vartininku.

20m+ amžiaus grupėje nugalėtojais tapo komanda FC ,,Antakalnio parkas“ (Kaunas), II-ieji – ,,Panevėžio rožynas“, III-ieji – ,,Zenitas“ iš Kauno. Geriausiu puolėju pripažintas Giedrius Songaila (komanda ,,Antakalnio parkas“), geriausiu vartininku tapo Donatas Baronas iš „Panevėžio rožyno“, o geriausiu gynėju išrinktas Aleksej Jacenko (komanda ,,Zenitas“).

Merginų grupėje I-oji vieta atiteko komandai ,,Žara“ (Kaunas), II-oji vieta skirta komandai ,,Be nervų“, III-ioji vieta – FM ,,Tauras“ (Kaunas). Mergaičių grupėje I-ają vietą iškovojo FK ,,Kibirkštėlė“ (Kaunas), II-ają – FK ,,Kibirkštėlė II“. Geriausia puolėja tapo Ieva Lidikauskaitė (,,Be nervų“), geriausia vartininkė – Kornelija Zacharkaitė (FM ,,Tauras“), o geriausia gynėja pripažinta Ugnė Šmitaitė (komanda ,,Žara“).

Turnyro akimirkas galite apžvelgti mūsų internetinio puslapio nuotraukų galerijoje.