Dariaus ir S.Girėno sporto centras lapkričio 22d. į Kauno sporto halę sukvietė nemažą būrį tinklinio mėgėjų.

Tinklinio mėgėjų turnyre dalyvavo virš 60 komandų, apie 250 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių:  Kauno, Kazlų Rūdos, Alytaus, Joniškio, Vilniaus, Panevėžio, Kūlupėnų, Šiaulių, Tauragės, Jonavos, Kėdainių, Vilkaviškio, Marijampolės, Šilalės, Panevėžio raj., Plungės. Varžybos buvo  vykdomos 5 amžiaus grupėse, taip pat buvo sudaryta galimybė dalyvauti įmonių bei šeimų grupėms.

Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, bei rėmėjų įsteigtais prizais. Sertifikatais buvo apdovanoti ne tik prizininkai, bet visi dalyvavę sportininkai.

Šeimų grupėje nugalėtojais tapo komanda ,,Endo“ iš Kazlų Rūdos, II-ą vietą užėmė komanda ,,Kartu“ iš Kauno, o tretieji liko komanda ,,JAPI Volely“ iš Kauno.

Mergaičių iki 16m. amžiaus grupėje nugalėjo komanda ,,Eisės“ iš Kauno, II-a vieta atiteko komandai ,,Mikasa“ iš Kauno, o III-čią vietą iškovojo komanda iš Alytaus ,,Du kvadratu“.

Moterų 17-40 amžiaus grupėje nugalėjo komanda ,,Jokio skirtumo“, II-ą vietą iškovojo komanda iš Vilniaus ,,7“, o III-čią vietą užėmė komanda iš Tauragės ,,Senvagė“.

Vyrų 17-40 amžiaus grupėje pirmieji kauniečiai komanda ,,Jurga“ , II-ą vietą užėmė  komanda iš Kėdainių ,,Rinktinė“, III-ieji liko komanda iš Kauno ,,Kiilto“.

Įmonių grupėje šauniausiai sekėsi komandai iš Kauno ,,Sporto Fėja“, II-ą vietą iškovojo komanda ,,Narsa“ iš Kauno, III-čią ,,Bitė“ iš Vilniaus.