Vardas, pavardė Pareigos Telefonas El.paštas
Giedrius Bielskus Direktorius 8-677 75555 giedrius@sportohale.lt
Aurimas Radzevičius Bendrųjų reikalų skyriaus vadovas 8-686 52281 aurimas@sportohale.lt
Mindaugas Arlauskas Rinkodaros skyriaus vadovas 8-698 84343 mindaugas@sportohale.lt
Daiva Krūminienė Rinkodaros specialistė 8-650 25413 kauno.sportohale@gmail.com
Vaida Auglytė Administratorė 8-60233461 info@sportohale.lt
Rasa Budreikienė Vyr.buhalterė 8 37 200654 buhalterija@sportohale.lt
8-687 25170
Sigita Kaminskienė Buhalterė 8 37 200654 sigita@sportohale.lt
8-650 92300
Gediminas Prievelis Halės administratorius 8 37 201628 gediminas@sportohale.lt
8-686 52620
Irmantas Nomeika Elektrikas 8-610 29566 irmantas@sportohale.lt
Sporto centro budintis 8-610-30604

 

VšĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras
Perkūno al. 5, Kaunas
Įm. kodas 133556183
PVM mokėtojo kodas LT3355616811
Bankas Luminor
A.S. LT08 4010 0425 0255 3193