Vardas, pavardė Pareigos Telefonas El.paštas
Giedrius Bielskus Direktorius 8-677 75555 giedrius@sportohale.lt
Aurimas Radzevičius Bendrųjų reikalų skyriaus vadovas 8-686 52281 aurimas@sportohale.lt
Mindaugas Arlauskas Rinkodaros skyriaus vadovas 8-698 84343 mindaugas@sportohale.lt
Eglė Antanaitienė Vyr. rinkodaros specialistė 8-611-68132 egle@sportohale.lt
Daiva Krūminienė Rinkodaros specialistė 8-650 25413 kauno.sportohale@gmail.com
Regina Stankevičienė Referentė 8 37 200514 info@sportohale.lt
8-610 26737
Rasa Budreikienė Vyr.buhalterė 8 37 200654 buhalterija@sportohale.lt
8-687 25170
Sigita Kaminskienė Buhalterė 8 37 200654 sigita@sportohale.lt
8-650 92300
Aleksas Zakis Stadiono administratorius 8-650 14864 aleksas@sportohale.lt
Gediminas Prievelis Halės administratorius 8 37 201628 gediminas@sportohale.lt
8-686 52620
Albinas Bartaška Inžinierius elektrikas 8-687 18762 irmantas@sportohale.lt
Irmantas Nomeika Elektrikas 8-610 29566 irmantas@sportohale.lt
Sporto centro budintis 8-610-30604

 

VšĮ S.Dariaus ir S.Girėno sporto centras

Perkūno al.5, Kaunas

Įm. kodas 133556183

Bankas DNB

A.s. LT084010042502553193