Jauniesiems futbolininkams – medaliai iš Tauro rankų

Kaune sekmadienį baigėsi didžiausias Lietuvoje vaikų vasaros futbolo turnyras „Kaunas Cup 2017”. Skaičiuojama, kad iš viso Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione per keturias turnyro dienas pasirodė daugiau nei 100 vaikų futbolo komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Šis turnyras organizatoriams buvo repeticija prieš artėjančias Tarptautines vaikų žaidynes (ICG ‘2017).

Turnyrą ketvirtadienį pradėjo patys mažiausieji – septynerių ir šešerių metų jaunieji futbolininkai. Sekmadienį turnyras finišavo 2005-aisis metais gimusių berniukų varžybomis.

Pasibaigus visoms varžyboms galime apibendrinti, kad turnyras pavyko puikiai. Iki šiol turnyras vykdavo vieną kartą per metus, tačiau dabar manome, kad surengsime dar vieną turnyrą rugpjūčio pabaigoje“, – teigė S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro vadovas Giedrius Bielskus.

Nugalėtojams taures ir medalius įteikė ne tik Lietuvos futbolo federacijos vadovai, bet ir ICG žaidynių simbolis Tauras.

Didžiausia vaikų sporto šventė

„Kaunas Cup 2017” tapo repeticija prieš artėjančias Tarptautines vaikų žaidynes.

Laikinoji sostinė bus pirmasis miestas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuriame vyks didžiausias vaikų sporto renginys. Per pusės amžiaus žaidynių istoriją, jose jau sudalyvavo dešimtys tūkstančių vaikų, nuo 12 iki 15 metų amžiaus iš daugiau nei 500 pasaulio miestų. Įdomu, kad žaidynėse Kaune dalyvaus visų apgyvendintų pasaulio kontinentų atstovai.

Vaikai rungsis krepšinio, mažojo futbolo, paplūdimio tinklinio, lengvosios atletikos, dziudo, plaukimo, stalo teniso ir buriavimo varžybose.

R. Meilutytės žvaigždė

Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore tapo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.

Tuomet vos 12 metų sulaukusi R. Meilutytė įveikė vyresnes varžoves ir iškovojo pirmas vietas plaukdama 50 metrų ir 100 metrų krūtine, antrąją – 50 metrų laisvuoju stiliumi ir trečią vietą kombinuotoje estafetėje su Kauno rinktine.

ICG Kaunas ‘2017 globėju tapo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

IMG_4051 IMG_4134 IMG_4156 IMG_4262 IMG_4350 IMG_4361 IMG_4398 IMG_4196