Stadionas

S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadionas įsikūręs labai vaizdingoje teritorijoje Ąžuolyne- gausiai žmonių lankomoje vietoje. Sezono metu stadione vyksta apie 50 renginių, iš kurių išsiskiria tarptautinės UEFA taurės futbolo rungtynės, NFKA A lygos čempionatas, lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvauja geriausi lengvaatlečiai. 2005 m. čia įvyko reikšmingas renginys ne tik mieste, bet ir respublikoje – Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas “Kaunas 2005″,  2009 m. liepos mėn. – Europos lengvosios atletikos iki 23 m. čempionatas “Kaunas 2009″.

Stadionas – puiki galimybė reklamuoti savo verslą.

 

 

Halė

Kauno sporto halėje kasmet vidutiniškai vyksta apie 100 įvairaus pobūdžio renginių. Tai koncertai, sporto varžybos, sportinių šokių konkursai, parodos, cirko pasirodymai ir kt. Kiekviename iš jų apsilanko apie 3000 žiūrovų. Dauguma renginių transliuojama tiesiogiai per įvairius TV kanalus arba įrašomi.

Sporto halė – pati tinkamiausia vieta vizualinei reklamai. Galima pasirinkti reklaminius plotus salėje, vestibiulyje, halės prieigose. Tinkamai pasirinkta vieta padės Jūsų reklamai išsiskirti iš kitų ir reprezentuoti Jūsų firmos veiklą.

 

reklama1   reklama3