stovykla_2

Vaikų vasaros stovykla “5 sporto dienos”
Data: 2018 m. Liepos 30 d. - 2018 m. Rugpjūčio 03 d.
Laikas: 08:00 - 17:00
Vieta: Stadionas


Tai vasaros dienos stovykla skirta 6-12 metų vaikams.

Mūsų tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, todėl stovykloje vaikučiai turės galimybę susipažinti ir išbandyti įvairias sporto šakas, kurias ves savo srities profesionalai.

Visos stovyklos metu pagrindinė sporto šaka bus futbolas! Šis žaidimas skirtas ir berniukams, ir mergaitėms. Kad galėtų vaikai žaisti jiems nebūtina lankyti futbolo būrelį. Užsiėmimai vyks žaidybine, atitinkamai amžiaus grupei adaptuota forma. Dėmesį skirsime vaikų socializacijai, komandos formavimui, savęs pažinimui, gerai nuotaikai ir bendruomeniškumui kurti.

Stovykloje su vaikais draugaus profesionalūs pedagogai, kūno kultūros specialistai, atsakingi, kūrybingi ir savo darbą išmanantys vadovai, kurie padės vaikams pažinti ir atrasti save. Stovykla skirta vaikams, kuriems patinka aktyviai leisti laisvalaikį, užsiimti įdomia ir aktyvia veikla. Čia jiems bus sudarytos pačios geriausios sąlygos. Puikios kokybės Europos standartus atitinkanti futbolo aikštė ir sportiška S. Dariaus ir S. Girėno stadiono aplinka leis patirti neišdildomų įspūdžių, susipažinti su naujais draugais ir smagiai praleisti laiką!!!

Stovyklos metu vaikai išbandys šias sporto šakas:

Krepšinis
Fechtavimas
Futbolas
Šokiai

Futbolas
Lauko tenisas

Stovykloje Jūsų lauks sporto pasaulio atstovai, kurie papasakos apie sporto šakas, savo pasiekimus ir įvairias sporto pasaulio subtilybes.

Pirma pamaina – 2018.07.30 – 08.03

Antra pamaina – 2018.08.06 – 08.10

Kaina – 89 Eur.

Registracija: Tel: +370 (601) 26 004